Kawasaki KLX – Konstancin-Jeziorna – Mazowieckie

  • 3 kwietnia 2021 00:00
  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • 119 wyświetleń
18,500 

Opis

MOTO RAKOWSKI zaprasza…

Off-road czy drogi asfaltowe? Poza miastem i w mieście, droga
utwardzona lub jazda w teren – każda droga jest Twoja z nowym
KLX 230.

W pełni cyfrowy wyświetlacz:
W pełni cyfrowy panel przyrządów zapewnia szybki podgląd informacji na dużym ekranie LCD. Funkcje wyświetlacza obejmują: prędkościomierz, licznik kilometrów, podwójne liczniki przebytej podróży, wskaźnik paliwa, zegar i lampki kontrolne.

Pojemny zbiornik paliwa:
Zbiornik paliwa o pojemności 7,5 litra przyczynia się do długiego zasięgu motocykla, umożliwiając motocyklistom korzystanie z wielu godzin jazdy na jednym zbiorniku.

Całkowicie nowa rama rurowa:
Całkowicie nowa rama rurowa, zaprojektowana od początku do jazdy w terenie, zapewnia stabilność prowadzenia niezbędną do pewnej jazdy poza ulicą. Obszerna informacja zwrotna od kierowców testowych Kawasaki, pomogła osiągnąć wysoce dopasowującą się równowagę między silnikiem a ramą, która pozwala szerokiej gamie motocyklistów cieszyć się KLX230.

Duże koła i wyśmienite zawieszenie:
Aluminiowe felgi o dużej średnicy 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu, skutecznie pokonują przeszkody napotkane po zjechaniu z drogi, przyczyniając się w dużym stopniu do osiągów w trakcie jazdy, podczas gdy zawieszenie KLX 230 pochłania nierówności wyboistej nawierzchni. Z prześwitem 265 mm, motocykliści są w stanie łatwiej pokonać napotkane przeszkody.

Pierwszy ABS od Kawasaki w segmencie enduro:
Rewolucyjny nowy system ABS, opracowany wspólnie z firmą Bosch, został starannie dostrojony, aby umożliwić jego funkcjonowanie zarówno na drodze, jak i poza nią. Zaprojektowany, aby pomóc motocyklistom skutecznie zatrzymywać się na krótkich dystansach system ABS zapewnia dodatkową pewność nowym i średniozaawansowanym użytkownikom podczas jazdy na nawierzchni o niskim współczynniku tarcia. Przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniają pewną siłę hamowania.

Zamykany schowek:
Skrzynka narzędziowa, znajdująca się w zamykanej komorze po wewnętrznej stronie lewej pokrywy, zapewnia wszystko, co jest potrzebne do szybkich prac konserwacyjnych na miejscu. System jednokluczykowy oznacza, że panel boczny jest dogodnie odblokowywany za pomocą kluczyka zapłonowego.

Duży reflektor przedni:
Jasność była priorytetem przy projektowaniu reflektora KLX230. Duża lampa 60/55 W, oferuje doskonałe oświetlenie do jazdy nocą lub na zacienionych trasach.

CO ZYSKUJĄ PAŃSTWO KUPUJĄC MOTOCYKL W NASZYM SALONIE?
– Rabaty na odzież, akcesoria, serwis
– Korzystne możliwości finansowania motocykla (kredyt, leasing, raty)
– Ubezpieczenie motocykla w atrakcyjnym pakiecie
– Profesjonalne podejście do klienta
– Możliwość transportu motocykla w dowolne miejsce w Polsce

ZOSTAW SWÓJ MOTOCYKL DOWOLNEJ MARKI W ROZLICZENIU !
– chciałbyś zostawić swój motocykl i wymienić go na inny?
– zapraszamy na bezpłatną wycenę motocykla